Renault Mégane Estate
1.2 TCe GT-LINE + TREKHAAK | 17 INCH LMV | NAVIGATIE | CLIMATE | CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 6.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.900,-
LEASEPRIJS: € 113,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe GT-LINE + TREKHAAK | 17 INCH LMV | NAVIGATIE | CLIMATE | CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 januari 2014 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.847 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 113,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-339-SG |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 576 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- dakrails
- dimlichten automatisch en regensensor
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- voor-en achterspoiler
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Trekhaak